KONST / Litografier / Färglitografi 11901007
nr 1190 1007
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 297/310. Motivet: 38x45 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:41:45
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow